Data 18 - 05 Zaproszenie na sympozjum

IX Międzynarodowe Sympozjum "Pływanie i Nauka"

Katedra Pływania Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zaprasza do udziału w IX Międzynarodowym Sympozjum "Pływanie i Nauka", które odbędzie się w dniach 24-25 maja 2018 roku.

Miejsce obrad: Budynek P4, sala wykładowa 2/8, al. I.J. Paderewskiego 35.

Uroczyste otwarcie: 24 maja 2018 r. o godz. 8.30.

Wykłady zaproszonych gości (w języku angielskim, tłumaczone symultanicznie):

• 24 maja (czwartek) 2018
    • godz. 08.50-09.20 - prof. Robert Stallman,
      Department of Physical Performance, The Norwegian University of Sport Sciences
      Water Competence: What we should teach, why, where & how
    • godz. 10.10-10.40 - prof. Ludovic Seifert,
      Faculty of Sport Sciences, University of Rouen Normandy, France
      An ecological dynamics framework to motor coordination and learning in swimming: Toward a nonlinear pedagogy
    • 13.30-14.00 - prof. Raúl Arellano,
      Department of Physical Education and Sports, University of Granada, Andalucía, Spain
      Swimming: Converting numbers in great performances

Pełny program Sympozjum oraz  szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.scienceandswimming.awf.wroc.pl

Przedsięwzięcie realizowane jest pod honorowym patronatem J.M. Rektora Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prof. dr hab. Andrzeja Rokity, Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego, Prezesa Polskiego Związku Pływackiego dr Pawła Słomińskiego, Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego Wrocławia Piotra Mazura oraz Patronatem medialnym Megatiming.pl.