Data 07 - 04 BEAUTY FORUM – relacja z udziału naszych studentek kosmetologii w branżowych targach

Najświeższe trendy, innowacyjne produkty, specjalistyczna wiedza z pierwszej ręki, inspirujące dyskusje z doświadczonymi nauczycielami – to wszystko miały okazję zobaczyć i przeżyć pod opieką mgr Katarzyny Fitrzyk studentki kosmetologii, podczas najważniejszej imprezy dla profesjonalistów z branży beauty - BEAUTY FORUM.

Dodatkowe emocje towarzyszyły również uczestniczkom podczas elitarnego pokazu makijażu profesjonalnego – skierowanego tylko dla studentek Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie Mistrzyni Świata Wioletta Wypijewska zademonstrowała nowatorskie metody, niebanalne połączenia kolorystyczne w połączeniu z niezwykłą precyzją makijaży: romantyczna panna młoda oraz magic glow.

Fotoreportaż, fot. Unknown