Data 02 - 04 Dni Otwarte - relacja

Dni Otwarte - relacja

30 marca w budynku P4  w ramach Drzwi Otwartych odbyło się spotkanie tegorocznych Maturzystów ze Społecznością Akademicką AWF  – Studentami, Dydaktykami oraz oczywiście przedstawicielami Władz Rektorskich i Dziekańskich.

W budynku, gdzie Kandydaci będą składać w lipcu dokumenty, zostały zorganizowane punkty informacyjne wszystkich Wydziałów: Wychowania Fizycznego, Fizjoterapii oraz Nauk o Sporcie. Można było: uzyskać tam informacje o kryteriach rekrutacji na poszczególne kierunki, ścieżkach kształcenia.

Źródło: Sportgame.com.pl

O godzinie 11.00, zaraz po przywitaniu wszystkich Uczestników przez Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszkę Pisulę-Lewandowską, zostały przedstawione najważniejsze informacje z życia studenckiego – obozów, możliwości otrzymania uprawnień instruktorskich czy trenerskich, uzupełniania kształcenia, opcji wyjazdów zagranicznych. I przede wszystkim można było uzyskać odpowiedź na kluczowe pytanie: dlaczego warto wybrać Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu?

Podsumowując Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przywitała radością i energią wszystkich Uczestników spotkania jak przystało na Słoneczną Uczelnię!

Fotoreportaż, fot. Justyna Szymczyk

Fotoreportaż, fot. Jakub Stolarski