Data 22 - 12 Spotkanie wigilijne przedstawicieli Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego z Senatem i władzami Uczelni

W dniu 20 grudnia 201 roku, tym razem w stołówce studenckiej „Kardamon”,  odbyło się spotkanie wigilijne przedstawicieli Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego z Senatem i Władzami Uczelni.

Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu  dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław podziękował Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego za przygotowanie spotkania oraz  wszystkim przybyłym za współpracę, a także życzył pełnych ciepła, spokoju, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów  2019 roku.

Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Szymon Morga, w imieniu studentów, życzył pracownikom Uczelni, odpoczynku, pogody ducha, sukcesów w życiu prywatnym i osobistym, a na Nowy Rok spełniania wszystkich marzeń, cierpliwości i wyrozumiałości dla studentów.

Jak zwykle podczas spotkania wigilijnego URSS o oprawę muzyczną zadbali, nasi wszechstronnie utalentowani, studenci.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak