Data 15 - 11 Rektor naszej Uczelni odznaczony przez Prezydenta Wrocławia

Rektor naszej Uczelni odznaczony przez Prezydenta Wrocławia

W dniu 13 listopada 2018 roku Prezydent Wrocławia Pan Rafał Dutkiewicz odznaczył Brązową Odznaką Honorową Wrocławia „WROCŁAW Z WDZIĘCZNOŚCIĄ – WRATISLAVIA GRATO ANIMO”, za szczególne zasługi dla miasta, Rektora naszej Akademii dr hab. Andrzeja Rokitę prof. nadzw.

W imieniu Pana Rektora, który w tym dniu przebywał w Warszawie w MNiSzW oraz Polskim Komitecie Olimpijskim, odznaczenie odebrał Pan Prorektor ds. Nauczania dr hab. Ryszard Bartoszewicz prof. nadzw.

W tym dniu Brązową Odznaką Honorową Wrocławia „WROCŁAW Z WDZIĘCZNOŚCIĄ – WRATISLAVIA GRATO ANIMO” odznaczeni zostali również:

• Pan Stanisław Han
  • Pani Krystyna Kloc
  • Pan Andrzej Rusko
  • Pan Artur Dziechociński
  • Pani Beata Dziechocińska

Serdecznie gratulujemy!

Wyróżnieni to jest przyznawane od 2016 roku dla osób, które w szczególny sposób wspierają i angażują się w rozwój i promocję miasta Wrocławia.