Data 05 - 11 Zaproszenie na szkolenie

Zaproszenie na szkolenie

Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zaprasza pracowników, doktorantów, studentów oraz wszystkich zainteresowanych na szkolenie dotyczące SciVal – narzędzia firmy Elsevier do analiz bibliometrycznych.

SciVal umożliwia analizę danych zawartych w bazie Scopus, wizualizację wyników swoich badań, osiągnięć instytucji naukowych, porównanie z innymi jednostkami, ocenę potencjalnych współpracowników oraz partnerów, a także analizowanie trendów w świecie nauki. Oferuje również szybki i łatwy dostęp do wyników badań z ponad 8500 instytucji badawczych z 220 krajów na całym świecie.

Szkolenie przeprowadzi przedstawiciel firmy Elsevier Pan Dawid Surmik. Po ukończeniu szkolenia uczestnik ma możliwość otrzymania certyfikatu.

Data szkolenia: 20 listopada 2018 r.

Godzina: 12.00-14.30

Miejsce: Budynek Wydziału Fizjoterapii, Pawilon P4, sala 2/3