Data 19 - 10 Złożenie kwiatów na grobach prof. Andrzeja Klisieckiego i prof. Zdzisława Zagrobelnego

18 października 2018 r. Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzej Rokita, prof. nadzw. w towarzystwie byłych Rektorów, Pana Prof. Tadeusza Bobera, Pana Prof. Krzysztofa Sobiecha, Pana Prof. Tadeusza Koszczyca, Pana Prof. Juliusza Migasiewicza wraz z przedstawicielami władz Uczelni, Panią Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszką Pisulą-Lewandowską, Panem Prorektorem ds. Nauczania dr hab. Ryszardem Bartoszewiczem prof. nadzw., Panią Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego Prof. Teresą Sławińską-Ochlą, Panią Dziekan Wydziału Fizjoterapii Prof. Anną Skrzek, Panią Prodziekan Wydziału Nauk o Sporcie dr Anetą Stosik, złożyli kwiaty na grobach założyciela naszej uczelni prof. Andrzeja Klisieckiego i Rektora 4-ech kadencji naszej Akademii prof. Zdzisława Zagrobelnego.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak