Data 05 - 10 Immatrykulacja doktorantów

Immatrykulacja doktorantów

3 października 2018 r., już tradycyjnie w Sali Kominkowej odbyła się uroczysta immatrykulacja doktorantów rozpoczynających studia w roku akademickim 2018/2019. W obecności JM Rektora dr hab. Andrzeja Rokity, prof. nadzw., Kierowników Studiów Doktoranckich: dr hab. Małgorzaty Mraz, prof. nadzw.,  Prof. dr. hab. Tadeusza Koszczyca, Dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego Prof. dr hab. Teresy Sławińskiej-Ochli, Dziekana Wydziału Fizjoterapii Prof. dr hab. Anny Skrzek, Prodziekana ds. Nauczania na Wydziale Fizjoterapii dr hab. Krystyny Rożek-Piechury prof. nadzw., Prodziekana  ds. Nauki na Wydziale Wychowania Fizycznego dr hab. Marty Wieczorek prof. nadzw. oraz opiekunów naukowych, doktoranci odebrali Decyzje o przyjęciu na Studia Doktoranckie. W tym roku studia doktoranckie rozpoczyna 11 osób z Wydziału Fizjoterapii i Wydziału Wychowania Fizycznego.

Fotoreportaż, fot. Henryk Nawara - Immatrykulacja doktorantów