Data 20 - 10 Wręczenie dyplomów naszym absolwentom roku akademickiego 2017/2018

Wręczenie dyplomów naszym absolwentom roku akademickiego 2017/2018

20 października br. w naszej Uczelni miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów magisterskich absolwentom z 2018 roku, w której uczestniczyli JM Rektor dr hab. Andrzej Rokita prof.nadzw. wraz z Prorektorami: dr Agnieszką Pisulą-Lewandowską, Prorektorem ds. Studenckich i Sportu Akademickiego oraz dr hab. Ryszardem Bartoszewiczem, prof. nadzw. Podczas uroczystości JM Rektor wraz Dziekanami (Panią prof. dr hab. Teresą Sławińską-Ochlą, Panią prof. dr hab. Anną Skrzek, Panem dr. hab. Tadeuszem Stefaniakiem prof. nadzw.) oraz Prodziekanami wręczył dyplomy magisterskie tegorocznym absolwentom.

Podczas uroczystości został, jak zwykle, odśpiewany hymn naszej Uczelni „Do boju AWF”, jednak tym razem do śpiewu wszystkich obecnych poprowadził Pan Janusz Cedro, artysta, absolwent AWF Wrocław i twórca naszego hymnu.

Tegoroczna uroczystość była wyjątkowa pod względem frekwencji. W tym dniu dyplomy odebrało ponad 230 studentów w towarzystwie rodzin i najbliższych. W sumie w wydarzeniu wzięło udział około 600 osób. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że w tak dużym gronie mogliśmy pożegnać naszych tegorocznym absolwentów.

Naszym wspaniałym absolwentom życzymy samych życiowych sukcesów.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak