Data 28 - 09 Uroczyste wręczenie dyplomów

Uroczyste wręczenie dyplomów

INFORMACJA  DLA  ABSOLWENTÓW STUDIÓW  II° /magisterskich/
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z roku akad. 2017-2018

Uprzejmie zawiadamiam, że uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom   studiów II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych z  roku akademickiego 2017-2018   odbędzie   się  w dniu  20 października 2018 r. (sobota) o godz. 11.00  w auli 2/8,  pawilonu P-4 (teren Stadionu Olimpijskiego).

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 15.X.2018 r. w Dziekanacie swojego Wydziału poprzez informację zgłoszoną do dziekanatu na adres email lub telefonicznie*.

Absolwenci biorący udział w uroczystości proszeni będą o  pobranie/do godz. 10.00, parter Pawilonu 4/ togi i biretu  absolwenta (istnieje możliwość odkupienia biretu).

Po zakończeniu uroczystości zapraszamy absolwentów na „Piknik”, który odbędzie się przed Pawilonem 4.

Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego
Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
dr Agnieszka Pisula-Lewandowska

Warunkiem otrzymania oryginału dyplomu będzie wcześniejsze złożenie w Dziekanacie podpisu na egzemplarzu „dyplom do akt” do godz. 10.00 w dniu uroczystości oraz odbiór wszystkich niezbędnych dokumentów tj. odpisów i suplementu do dyplomu lub odbiór w terminie wcześniejszym, po uzgodnieniu telefonicznym lub mail’owym z Dziekanatem.

Adresy kontaktowe Dziekanatów: