Data 22 - 06 Posiedzenie Senatu

Posiedzenie Senatu

21 czerwca 2018r. podczas posiedzenia Senatu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dr hab. Andrzej Rokita, prof. nadzw. wręczył wyróżnienia w ramach II Ogólnopolskiej Konferencji dla Młodych Naukowców "Wieczór Naukowca 2018 - Wokół człowieka", która odbyła się w dniach 10-11 maja 2018r. Nagrody dla studentów w formie książkowej zostały dofinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Tegoroczna edycja Konferencji została przygotowana przez Studenckie Towarzystwo Naukowe pod kierunkiem Pani dr Katarzyny Bulińskiej.

Wyróżnienia otrzymali:

• Aleksandra Sadziak - Wypalenie sił rodzicielskich matek dzieci z niepełnosprawnością. Opiekun: dr hab. Marta Wieczorek, prof. AWF.
  • Paulina Pajor - Proces Terapii Zajęciowej w oparciu o interwencję terapeutyczną u dziecka ze spektrum autyzmu. Opiekun: dr Dominika Zawadzka.
  • Natalia Danek - Znaczenie rozgrzewki w diagnostyce wydolności fizycznej za pomocą testu progresywnego typu RAMP - Koło Naukowe przy Katedrze Fizjologii i Biochemii.
  • Kamil Michalik - Wpływ treningu metodą zmienną na wydolność fizyczną rekreacyjnie biegających mężczyzn - Koło Naukowe przy Katedrze Fizjologii i Biochemii.

Fotoreportaż, fot. Kubiak Aleksy