Data 06 - 06 Zakończenie roku akademickiego - Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zakończenie roku akademickiego - Uniwersytet Trzeciego Wieku

W dniu 5 czerwca 2018 roku odbyło się zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego w naszej Uczelni.Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz Uczelni w osobie prorektora ds Nauczania dr hab. Ryszarda Bartoszewicza, prof. AWF, przedstawiciele Rady Programowo-Naukowej UTW AWF we Wrocławiu i środowiska wrocławskich seniorów - dr Walentyna Wnuk oraz przedstawiciele kadry dydaktycznej. Słoneczny dzień przyniósł refleksje związane z podsumowaniem kolejnego roku działalności oraz z pożegnaniem kolejnej grupy absolwentów, którzy z rąk dr hab. Ryszarda Bartoszewicza otrzymali pamiątkowe dyplomy i skromne podarunki.
W trakcie uroczystości prowadzonej przez kierownika UTW AWF we Wrocławiu, dr Reginę Kumalę, wystąpiła grupa studentów seniorów przygotowanych przez dr Annę Malską Śmiałowską, którzy zaprezentowali krótki układ choreograficzny związany z obchodzoną rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Na zakończenie uroczystości w nastrój wakacyjny wprowadził nas mini recital Laureatki Konkursu Piosenki Esperanckiej - Elżbiety Anny Kołodziejczyk

Fotoreportaż, fot. Nowak Andrzej