Data 28 - 05 XII Piknik Stowarzyszenia Absolwentów AWF

XII Piknik Stowarzyszenia Absolwentów AWF

Stowarzyszenie Absolwentów AWF we Wrocławiu zrealizowało w dn. 25.05.2018 r. spotkanie plenerowe pn. „XIII Piknik pod kasztanami” . Wydarzenie odbyło w miejscu szczególnie nam bliskim, w pobliżu budynków dydaktycznych usytuowanych przy ul Witelona 25. Prezes Stowarzyszenia Władysław Kopyś, po przywitaniu obecnych osób oddał głos JM Rektorowi AWF we Wrocławiu prof. Andrzejowi Rokicie, który w serdecznych słowach zapewnił wszystkich o szczególnych więzach integrujących całą społeczność naszej Uczelni. W uroczystości uczestniczyli także rektorzy poprzednich kadencji: prof. Tadeusz Bober, prof. Tadeusz Koszczyc, a także kanclerz dr Zdzisław Paliga. Miłym i barwnym akcentem pierwszej części spotkania był występ zespołu tańca flamenco.

Po pamiątkowej wspólnej fotografii odbyła się degustacja smakowitego poczęstunku ufundowanego przez niezastąpionych darczyńców: Władysława Kopysia i Adama Dziąsko, którym serdecznie dziękujemy za kolejny hojny gest. Czas uczestnikom spotkania szybko mijał na żartach, sentymentalnych wspomnieniach i wzajemnych serdecznościach. Piknik zakończyła deklaracja spotkania się w tym miejscu w komplecie za rok.

Henryk Nawara
Centrum Historii Uczelni