Data 21 - 05 Relacja i fotoreportaż z wizyty prof. Lyn Holley z University of Nebraska at Omaha

W dniach 13-18.05.2018 z inicjatywy kierownika Zakładu Neurokognitywistyki - dr hab. Grzegorza Żurka, prof. AWF przebywała we Wrocławiu prof. Lyn Holley z Katedry Gerontologii, z University of Nebraska at Omaha. Wizyta realizowana była w ramach programu visiting professor Wrocławskiego Centrum Akademickiego i obejmowała wygłoszenie serii wykładów dla pracowników i studentów Akademii Wychowania Fizycznego, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Medycznego. Pobyt we Wrocławiu był również dobrą okazją, by pokazać nasze piękne miasto, zapoznać Panią Profesor z jego historią i najważniejszymi zabytkami.

Podczas trwania wizyty omówione zostały także kwestie związane z realizacją unikalnego projektu dydaktyczno-naukowego pn. Global Aging, który w nowym roku akademickim 2018/2019 skierowany będzie wspólnie do studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz University of Nebraska at Omaha.

Bliższe informacje: grzegorz.zurek@awf.wroc.pl

Fotoreportaż, fot. Grzegorz Żurek - Fotoreportaż z wizyty prof. Lyn Holley z University of Nebraska at Omaha