Data 16 - 05 Śniadanie z Rektorem i Pochód Juvenaliowy - fotorelacja

Śniadanie z Rektorem i Pochód Juvenaliowy - fotorelacja

W piękny poniedziałkowy ranek, 14 maja, odbyło się już po raz kolejny "Śniadanie z Rektorem", które tradycyjnie poprzedza przemarsz Pochodu Juvenaliowego w naszym mieście. Tym razem bardzo licznie zebrani studenci i pracownicy naszej Akademii spotkali się w Restauracji Kardamon, gdzie Rektor dr hab. Andrzej Rokita prof. nadzw., w towarzystwie Prorektorów, dr hab. Ryszarda Bartoszewicza prof. nadzw. oraz dr Agnieszki Pisuli-Lewandowskiej, przekazywał wszystkim chętnym pyszne śniadania. Całe wydarzenie trwało ponad godzinę, a po nim pełni energii, fantazyjnie przebrani, nasi pomysłowi studenci udali się na Plas Wolności skąd wyruszył w tym roku pochód żaków. Bezpieczny i entuzjastyczny przemarsz, licznie zebranej grupy, zakończył się na ulicy Wittiga, przy akademikach Politechnika Wrocławskiej.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak - Śniadanie z Rektorem

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak - Juwenalia - pochód