Data 10 - 04 Zaproszenie dla studentów kierunku Fizjoterapia

Zaproszenie dla studentów kierunku Fizjoterapia

Zapraszam studentów studiów stacjonarnych II roku I stopnia kształcenia oraz I roku II stopnia kształcenia kierunku Fizjoterapia do wzięcia udziału w drugiej edycji Projektu „Rozwój kompetencji studentów kierunku Fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” POWR.03.01.00-00-K158/16 współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się 18.04.2018r w sali 2/4, pawilon P4 o godz. 15.30

Kierownik Projektu
Dr hab. Ewa Demczuk-Włodarczyk

Informacje na temat Projektu znajdują się na stronie głównej Uczelni - Dydaktyka/Projekty/Rozwój Kompetencji studentów kierunku Fizoterapia

Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z Regulaminem Projektu oraz ze wszystkimi informacjami zawartymi na stronie.

Zajęcia w ramach II edycji realizowane będą według harmonogramu, w soboty i niedziele, w ciągu roku akademickiego 2018/19. Każda grupa będzie miała około 14 spotkań weekendowych.

Zakres szkolenia:

1. Rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych:
    • Szkolenie 1 - Kinematic Taping
    • Szkolenie 2 - Terapia manualna
  2. Rozwój kompetnecji komunikacyjnych
    • Kurs branżowego j. angielskiego (na poziomie B2)
    • Warsztat treningu interpersonalnego
  3. Rozwój kompetencji przedsiębiorczych.