Data 19 - 03 Dzień otwarty w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Dzień otwarty w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Źródło: http://sportgame.com.pl

Zima i śnieg, które zaskoczyły nas w marcu nie przeszkodziły w ostatnią sobotę (17.03.2018 r.) dotrzeć na Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu najbardziej zainteresowanym kandydatom. Powodem był zorganizowany przez Uczelnię Dzień Otwarty. Z założenia miał być to czas, w którym przyszli studenci będą mogli spotkać się bezpośrednio z Dydaktykami oraz aktualnymi Studentami Wrocławskiej Słonecznej Uczelni. Okazało się jednak, że oprócz zrealizowania tego głównego celu, jakim było stworzenie przestrzeni do spotkania i wymiany doświadczeń, była jeszcze możliwość skorzystania z porad studentów Kosmetologii oraz zadbania o swoje dłonie na specjalnie przygotowanym stanowisku, poznania naszej uczelnianej maskotki – znanej jako gepard Aleks. Wśród grona studentów prezentujących AWF Wrocław był Damian Szwarnowiecki, reprezentant kraju w judo, Młodzieżowy mistrz Europy, Mistrz Europy juniorów, trzykrotny mistrz Polski seniorów, dwukrotny młodzieżowy mistrz Polski oraz trzykrotny mistrz Polski juniorów.

Podsumowując każdy Kandydat otrzymał dawkę niezbędnej wiedzy i dużo radości.

Od godziny 10.00 do godziny 13.00 można było dowiedzieć się o szczegółowych warunkach rekrutacji na wszystkie kierunki i Wydziały Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dodatkowo najważniejsze informacje dla maturzysty zostały przedstawione w głównej sali wykładowej dla wszystkich zebranych. Spotkanie zostało zorganizowane przez Biuro Rekrutacji AWF Wrocław.

Fotoreportaż, fot. Henryk Nawara