Data 14 - 03 Prof. dr hab. Marek Woźniewski Doktorem Honoris Causa Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

13 marca 2018 roku podczas Naukowego Święta Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich, w Auli Wydziału Farmacji z Oddziałem Analityki Medycznej przy ul. Borowskiej miało miejsce szczególne wydarzenie dla społeczności Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Najwyższe wyróżnienie akademickie, Doktorat Honoris Causa UMW otrzymał Pan Prof. dr hab. Marek Woźniewski. Serdeczne gratulacje wyróżnionemu złożył JM Rektor UM Prof. dr hab. Marek Ziętek, JM Rektor naszej Akademii Prof. dr hab. Andrzej Rokita, a także pracownicy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, którzy w dużej liczbie przybyli na uroczystość.

Następnie odbyło się wręczenie dyplomów doktora i doktora habilitowanego, w której udział wzięło kilkadziesiąt osób. Święto Uniwersytetu Medycznego uświetnił występ chóru uczelnianego.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak