Data 07 - 03 Spotkanie Rektora z medalistami, naszymi studentami, Halowych Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce – Birmingham 2018

W dniu 7 marca 2018 r.  odbyło się spotkanie Rektora Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr. hab. Andrzeja Rokity prof. nadzw. oraz Prezesa AZS AWF Wrocław dr. Jacka Stodółki  z medalistami Halowych Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce Birmingham 2018. Obecni byli Pan Rafał Omelko (student studiów doktoranckich), który wraz z zespołem zdobył złoty medal w biegu sztafetowym 4x400 metrów, ustanawiając przy tym fantastyczny REKORD ŚWIATA i pokonując faworyzowanych lekkoatletów ze Stanów Zjednoczonych, a także Natalia Kaczmarek (studentka kierunku fizjoterapia) oraz Joanna Linkiewicz (studentka kierunku wychowanie fizyczne) – srebrne medalistki w biegu sztafetowym 4x400 metrów. W spotkaniu uczestniczyli także trenerzy naszych medalistów, reprezentujący Klub AZS-AWF Wrocław, Pan Marek Rożej oraz Pan Jacek Skrzypiński.

Źródło: http://sportgame.com.pl

Rektor bardzo serdecznie pogratulował naszym wspaniałym studentów oraz podziękował za godne reprezentowanie naszej Akademii. Pogratulował także trenerom naszych medalistów i Prezesowi Klubu AZS-AWF Wrocław fantastycznych podopiecznych, którzy po raz kolejny udowodnili, że będąc znakomitymi sportowcami, są w stanie pogodzić przygotowania i starty z nauką w naszej Uczelni, która stwarza ku temu warunki.

W spotkaniu uczestniczyli też przedstawiciele mediów, których materiały prezentujemy poniżej.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak