Data 02 - 02 Nasi stypendyści

Nasi stypendyści

W bieżącym tygodniu JM Rektor dr hab. A. Rokita, prof. nadzw. wręczył podczas posiedzenia Senatu, a także podczas spotkań w Rektoracie, naszym wspaniałym studentom, potwierdzenia przyznania przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego stypendiów za wybitne osiągnięcia.

Przypominamy, że stypendia otrzymali:

• Katarzyna Sobczak – studentka I roku II stopnia na kierunku Fizjoterapia,
  • Maciej Bielec – student II roku studiów I stopnia na kierunku Fizjoterapia,
  • Kamil Dobrowolski – student III roku I stopnia na kierunku Wychowanie Fizyczne,
  • Karolina Konik – studentka III roku I stopnia na kierunku Wychowanie Fizyczne,
  • Katarzyna Kraska – studentka III roku I stopnia na kierunku Wychowanie Fizyczne,
  • Bartosz Słodkowski – student III roku I stopnia na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Wysokość stypendium wynosi 15.000 zł. Stypendia ministra są przyznawane na rok akademicki i wypłacane jednorazowo.

Serdecznie gratulujemy.

Fotoreportaż, fot. Paweł Bojko