Data 10 - 01 Spotkanie noworoczne studentów UTW z władzami Uczelni

Spotkanie noworoczne studentów UTW z władzami Uczelni

Tegoroczne spotkanie rozpoczęto od złożenia życzeń na rozpoczynający się kolejny rok. Życzenia złożyli: Prorektor ds. Nauczania dr hab. Ryszard Bartoszewicz, przedstawicielka Rady Programowo-Naukowej dr Walentyna Wnuk (doradca Prezydenta Miasta Wrocławia ds. Seniorów), Kierownik UTW AWF we Wrocławiu  dr Regina Kumala oraz Przewodnicząca Samorządu Studentów UTW AWF we Wrocławiu  Lucyna Kowalewska. Tegoroczne spotkanie obfitowało w wiele emocjonujących przeżyć związanych z prezentacją dokonań różnych grup przygotowanych pod opieką m.in. mgr Karoliny Berezowskiej (zumba), mgr Krystyny Urbas (kolędy w języku niemieckim) oraz dr Anny Malskiej – Śmiałowskiej (zabawy integracyjne). Szczególnymi momentami były te, w których zaprezentowano poetyckie dokonania twórcze. Swoje wiersze przedstawiły panie: Elżbieta Karbowska i Ludwika Drewniak. Spotkanie zakończyło wspólne biesiadowanie oraz odśpiewanie kolęd, tym razem z wykorzystaniem technologii karaoke.

Dr Regina Kumala
Kierownik UTW AWF we Wrocławiu