Data 21 - 12 Spotkanie wigilijne przedstawicieli Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego z Senatem i władzami Uczelni

W dniu 21 grudnia 2016 roku, w Sali Purpurowej budynku P-3,  odbyło się spotkanie wigilijne przedstawicieli Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego z Senatem i Władzami Uczelni.

Podczas spotkania Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu  dr hab. Andrzej Rokita, prof. nadzw. podziękował Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego za wspaniale przygotowane spotkanie oraz wszystkim przybyłym za współpracę. Ponadto życzył, wszystkim zgromadzonym radosnych Świąt Bożego Narodzenia,  pomyślności, szczęścia, wielu sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celów oraz pomyślności i sukcesów  2018 roku.

Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Pan Szymon Morga, w imieniu studentów, życzył pracownikom Uczelni, odpoczynku, pogody ducha, sukcesów w życiu prywatnym i osobistym, a na Nowy Rok spełniania wszystkich marzeń oraz cierpliwości i wyrozumiałości dla studentów.

Wszyscy zebrani wysłuchali kolęd w wykonaniu Sabiny Iskry przy akompaniamencie Katarzyny Karandysz (skrzypce) oraz Wojciecha Chyry (śpiew, gitara).

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak