Data 22 - 12 Spotkanie wigiline pracowników Uczelni

Spotkanie wigiline pracowników Uczelni

W dniu 22 grudnia 2017 roku, w budynku P-4 (sala 2/8), odbyło się spotkanie JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr. hab. Andrzeja Rokity, prof. nadzw. z pracownikami. Podczas spotkania Rektora przedstawił informacje dotyczące funkcjonowania Akademii w 2017 roku.

Dr hab. Andrzej Rokita prof. nadzw. podziękował także szesnastu pracownikom odchodzącym na emeryturę i kończącym pracę w naszej Uczelni.

Następnie odbyło się spotkanie wigilijne w holu budynku P-4, podczas którego JM Rektor dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF życzył pracownikom i studentom naszej Uczelni radosnych, przepełnionych spokojem, miłością i rodzinnym ciepłem świąt Bożego Narodzenia, a w nowym 2018 roku dużo zdrowia, radości, miłości, szczęścia oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

Źródło: SportGame.pl

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak