Data 20 - 12 Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia 6 studentom naszej Uczelni

Na rok akademicki 2017/2018 rektorzy uczelni przedstawili Ministrowi Nauki i Szkolnictwa Wyższego 1861 wniosków o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia, w tym 1275 wniosków studentów i 586 wniosków doktorantów.

Miło nam zakomunikować, że wśród stypendystów jest sześciu studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

• Katarzyna Sobczak – studentka I roku II stopnia na kierunku Fizjoterapia,
  • Maciej Bielec – student II roku studiów I stopnia na kierunku Fizjoterapia,
  • Kamil Dobrowolski – student III roku I stopnia na kierunku Wychowanie Fizyczne,
  • Karolina Konik – studentka III roku I stopnia na kierunku Wychowanie Fizyczne,
  • Katarzyna Kraska – studentka III roku I stopnia na kierunku Wychowanie Fizyczne,
  • Bartosz Słodkowski – student III roku I stopnia na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Wysokość stypendium wynosi 15.000 zł. Stypendia ministra są przyznawane na rok akademicki i wypłacane jednorazowo.

Serdecznie gratulujemy.