Data 18 - 12 Spotkanie Opłatkowe JM Rektora z Seniorami naszej Uczelni

Spotkanie Opłatkowe JM Rektora z Seniorami naszej Uczelni

18 grudnia br. w Sali Kominkowej przy ul. Witelona 25  odbyło się Spotkanie Opłatkowe JM Rektora  z Seniorami naszej Uczelni zorganizowane wspólnie z Centrum Historii Uczelni.

Licznie zebranych Gości przywitał JM Rektor dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF we Wrocławiu, który przybył w towarzystwie Rektorów poprzednich kadencji: prof. Tadeusza Bobera, prof. Krzysztofa A. Sobiecha, prof. Tadeusza Koszczyca, prof. Juliusza Migasiewicza oraz swoich zastępców: prof. dr hab. Małgorzaty Słowińskiej-Lisowskiej  Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą,  dra hab. Ryszarda Bartoszewicza prof. AWF Prorektora ds. Nauczania oraz dr Agnieszki Pisuli Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego.

Po przywitaniu przybyłych Gości  JM Rektor przedstawił osiągnięcia Uczelni w roku minionym oraz plany i zamierzenia  na nadchodzący 2018 rok. Po wystąpieniu Pana Rektora głos zabrali wszyscy obecni na spotkaniu rektorzy minionych kadencji oraz przewodniczący Senackiej Komisji Historii AWF dr hab.  Lesław Kulmatycki, prof. AWF.

Przy świątecznym stole, przy którym nie zabrakło tradycyjnego barszczyku, innych smakołyków i słodkości, spędziliśmy czas na wspomnieniach.

Dziękując za tak liczne przybycie, Pan Rektor życzył naszym Seniorom dużo zdrowia, pomyślności i szczęścia oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku.

W bardzo serdecznej atmosferze życzyliśmy sobie wzajemnie wszystkiego co najlepsze oraz spotkania w przyszłym roku.

Elżbieta Radziwon
Centrum Historii Uczelni