Data 22 - 11 Spotkanie z konsulem Ambasady USA

Spotkanie z konsulem Ambasady USA

W dniu 28 listopada br. zapraszamy wszystkich na spotkanie z Konsulem z Ambasady USA. Pan Bryant Whitfield odwiedzi nasza Uczelnię, a spotkanie będzie dotyczyć wyjazdu na Summer Work & Travel Program. Na spotkaniu Pan Konsul przedstawi wakacyjne programy wymiany oraz inne programy dotyczące wymiany ze Stanami Zjednoczonymi skierowane dla wszystkich studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Wyjaśni ułatwienia wizowe dla studentów oraz zasady i proces aplikacyjny. Odpowie na pytania i weźmie udział w dyskusji.

W spotkaniu weźmie udział uczestniczka programu w roku 2017 Agnieszka Żukowska (III rok Terapii Zajęciowej) i opowie o swoim wyjeździe. ️

Spotkanie odbędzie się 28.11.2017 r., w sali Purpurowej nr 156 w bud. P-2 o godz. 17.15.
Organizatorami spotkania jest Biuro Karier i Przedsiębiorczości Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Link do wydarzenia na Facebooku: