X

Zapisz się

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

AWF - Logo

Aktualności

Data 04 - 12 XIII Forum Integracyjne - relacja

XIII Forum Integracyjne - relacja

Mieszkanie bez barier

Mieszkanie – najważniejsza przestrzeń i miejsce w życiu każdego człowieka. Oczywiste zatem, jak ważne, aby było nie tylko wolne od barier, ale – co także możliwe! –przyjazne.

W gościnnej wrocławskiej AWF na XIII Forum Integracyjnym eksperci i praktycy, profesjonaliści, społecznicy oraz dostawcy sprzętu i usług prezentowali i dyskutowali o rozwiązaniach, które w konkretny sposób pomagają w codziennym funkcjonowaniu osobom z różnymi niepełnosprawnościami w przestrzeni domowej. Jak planować, co ma największe znaczenie, gdzie i z kim oraz za ile realizować plany i pomysły. Ta wiedza i takie umiejętności są potrzebne – z oczywistych powodów – coraz szerzej i coraz częściej. Ważne bowiem, by każdy potrzebujący mógł w prosty sposób dotrzeć do wiarygodnych źródeł informacji oraz kompetentnych i rzetelnych doradców, dostawców i wykonawców.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają od ponad 12 lat w realizacji misji Forum Integracyjnego – w szczególności wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Firmie Vermeiren.

Wspólnie budujemy lepszy świat – świat bez barier, świat przyjazny wszystkim!

Sławomir Piechota
Poseł na Sejm RP

 

Fotoreportaż, fot. Aleksy Kubiak

więcej

Fotoreportaż, fot. Adam Hawałej

więcej