Data 01 - 11 X Międzynarodowe Dni Fizjoterapii

X Międzynarodowe Dni Fizjoterapii

W dniach 23-25 listopada 2017 roku odbędzie się Jubileuszowa Edycja X Międzynarodowych Dni Fizjoterapii. Organizatorem jest Wydział Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W tym roku miejscem spotkań nieprzypadkowo będzie Haston City Hotel - Grupy Hasco, która tuż przed konferencją otwiera po przeciwnej stronie hotelu potężne ​C​entrum ​Rehabilitacyjne. Temat wiodący Konferencji to: ,,Jakość i styl życia w świetle nowoczesnej rehabilitacji.” (www.dnifizjoterapii.awf.wroc.pl).

Podczas Konferencji konsultacji będą udzielać znani Eksperci w zakresie​ nowoczesnych metod leczenia i rehabilitacji w ortopedii, traumatologii, chorobach wewnętrznych, onkologii oraz nowoczesnej kosmetologii. Są to m.in. Profesor Zdzisława Wrzosek, Profesor Szymon Dragan, Profesor Marek Woźniewski, Profesor Michał Kuczyński i dr n. med. Danuta Nowicka.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa firm – producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, urządzeń diagnostyczno-pomiarowych, specjalistycznych urządzeń kosmetycznych oraz produktów pielęgnacyjnych i upiększających, firm farmaceutycznych.

Wydział Fizjoterapii
Akademia Wychowania Fizycznego

logoawf1.jpg

X Międzynarodowe Dni Fizjoterapii

Jakość i styl życia w świetle nowoczesnej rehabilitacji

23-25.11.2017, Wrocław

dni_fizjoterapii.png

PATRONAT

JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
dr hab. Andrzej Rokita prof. nadzw.

Komitet Rehabilitacji, Kultury Fizycznej i Integracji Społecznej
Polskiej Akademii Nauk

KOMITET HONOROWY

Dziekan Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
prof. dr hab. Anna Skrzek

Konsultant Krajowy w dziedzinie fizjoterapii
dr hab. Jan Szczegielniak prof. nadzw.

Przewodniczący Komitetu Rehabilitacji, Kultury Fizycznej i Integracji Społecznej
Polskiej Akademii Nauk
prof. dr hab. med. Krzysztof Klukowski

KOMITET NAUKOWY

dr hab. Wioletta Dziubek-Rogowska – przewodniczący
dr hab. Iwona Malicka -
zastępca przewodniczącego

KOMITET ORGANIZACYJNY

dr hab. Czesław Giemza– przewodniczący
dr hab. inż. Alicja Dziuba-Słonina – zastępca przewodniczącego

Istotne informacje

1. W celu zgłoszenia uczestnictwa proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się również na stronie:  http://dnifizjoterapii.awf.wroc.pl/
  2. Termin nadsyłania streszczeń 15.09.2017r.
  3. Zakwalifikowane przez Komitet Naukowy i wygłoszone w ramach Konferencji prace, po pozytywnej opinii recenzentów, mogą zostać wydane drukiem w czasopiśmie Fizjoterapia, Human Movement, Gerontologia Współczesna, Acta Balneologia, Wiadomości Lekarskie, Alergologia  (regulamin przygotowania pracy do druku wg zasad czasopisma).
    Opłata wpisowa za Konferencję:
    - 250 zł (do 30.06.2017 r.)
    - 350 zł (od 01.07.2017 r.)
    - 100 zł opłata za uroczystą kolację
    - dla studentów i doktorantów - udział bierny - wstęp bezpłatny, po rejestracji,
    - odpłatność za udział bierny dla pracowników AWF Wrocław zniżka 50% (zgodnie z powyższymi terminami)
  4. Opłaty należy dokonywać na konto: 77 1240 3464 1111 0010 6320 9674 z dopiskiem  „imię nazwisko 4414
  5. W ramach opłaty: materiały konferencyjne, udział w sesjach, jeden obiad, przerwy kawowe w trakcie konferencji.
  6. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 06. 10. 2004 r. za udział w X Międzynarodowych Dniach Fizjoterapii we Wrocławiu przyznane będą punkty edukacyjne.
  7. Zakwaterowanie uczestnicy realizują we własnym zakresie.
  8. Miejsce Konferencji:
    HASTON CITY HOTEL, ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław

Tel. +48 71 322 55 00, +48 71 320 97 01/02

GPS:  N: 51°9' 25"   E: 17°1' 39"

Adres Komitetu Naukowego i Organizacyjnego:

Wydział Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Al. I.J. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław