Data 20 - 10 Wybory uzupełniające do Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego

19 października odbyły się na naszej Uczelni wybory uzupełniające do Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego. Zostało wybranych ośmioro nowych członków. Są to kolejno: Katarzyna Szczepańska, Adam Mruk, Szymon Morga, Vitalii Kubay, Paulina Świerczyńska, Marta Lewkowicz, Katarzyna Włodarczyk, Wiktor Gogolewski. Następnie spośród całej 20-osobowej rady, został wybrany kolejny Przewodniczący URSS. Został nim jeden ze studentów, który kilka godzin wcześniej dostał się do Rady- Szymon Morga.

Dlatego ze swojej strony możemy tylko podziękować naszemu dotychczasowego Przewodniczącemu, Mariuszowi Tomczakowi za całą wykonaną pracy na rzecz naszej Uczelni. A Szymonowi pragniemy pogratulować wygrania wyborów i życzyć powodzenia w piastowaniu nowej funkcji.

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego