Data 04 - 10 Immatrykulacja doktorantów rozpoczynających studia w roku akademickim 2017/2018

Immatrykulacja doktorantów rozpoczynających studia w roku akademickim 2017/2018

W dniu 4 października 2017 r. w Sali Kominkowej odbyła się uroczysta immatrykulacja doktorantów rozpoczynających studia w roku akademickim 2017/2018. W obecności JM Rektora dr hab. Andrzeja Rokity, prof. nadzw., Prorektora ds Nauki i Współpracy z Zagranicą Prof. dr hab. Małgorzaty Słowińskiej - Lisowskiej, Prorektora ds. Nauczania dr hab. Ryszarda Bartoszewicza, prof. nadzw., Kierowników Studiów Doktoranckich: Prof. dr hab. Tadeusza Koszczyca i dr hab. Małgorzaty Mraz, prof. nadzw., Dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego Prof. dr hab. Teresy Sławińskiej-Ochli, Dziekana Wydziału Fizjoterapii Prof. dr hab. Anny Skrzek, Prodziekana ds Nauczania na Wydziale Fizjoterapii dr hab. Krystyny Rożek-Piechura, Prof. dr hab. Andrzeja Pawłuckiego, Prof. dr hab. Krzysztofa Sobiecha i dr hab. Alicji Dziuby-Słoniny, prof. nadzw., doktoranci odebrali Decyzje o Przyjęciu na Studia Doktoranckie. W tym roku studia doktoranckie rozpoczyna 11 osób z Wydziału Fizjoterapii i Wydziału Wychowania Fizycznego.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak