Data 02 - 07 THE WORLD GAMES 2017 - ograniczony dostęp do wybranych obiektów Uczelni

W terminie 20-30 lipca 2017 miasto Wrocław będzie gospodarzem Światowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich THE WORLD GAMES 2017.

W tych dniach nie będzie możliwości wejścia na wskazane niżej obiekty innych pracowników niż zatrudnione w danym obiekcie, ani także osób postronnych – kontrahentów czy studentów. Wszelkie spotkania ze studentami czy kontrahentami muszą odbywać się poza obiektami wynajętymi na TWG 2017.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na podstawie umowy o współpracy oraz umów najmu obiektów, bierze czynny udział w organizacji imprezy i kilka dyscyplin będzie odbywało się na obiektach AWF:

• w terminie od 23.07 do 30 07 w obiekcie przy ul. Witelona 25a (boisko lekkoatletyczne oraz pomieszczenia w budynku) będą odbywać się zawody z łucznictwa bloczkowego oraz łucznictwa polowego,
  • w terminie od 21.07 do 23.07 w kompleksie P-5 (obiekt oraz boiska z nawierzchnią naturalną trawiastą) będą odbywały się zawody w latających dyskach – ultimate,
  • w terminie od 26.07 do 29.07 w kompleksie P-5 (obiekt oraz boiska piaszczyste, a także teren zielony przed parkingiem) będą odbywały się zawody w piłce ręcznej plażowej
  • w terminie od 29.07 do 30.07 w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej będą odbywały się zawody w przeciąganiu liny kobiet.

We wskazanych terminach będą odbywać się zawody, ale już wcześniej obiekty zostaną przejęte przez organizatorów celem ich przygotowania i przystosowania do potrzeb imprezy oraz przeprowadzania treningów.

W dniach zawodów oraz w czasie przygotowania ich na wskazanych wyżej obiektach przebywać będą mogli pracownicy, których obecność jest niezbędna w danym czasie na Uczelni. Pracownicy, którzy muszą w wyżej wskazanych terminach przebywać na Uczelni proszeni są o wskazanie dokładnych dni i godzin (tylko godziny pracy) w jakich ich obecność jest konieczna i na te dni i godziny będą wystawione imienne przepustki. Przepustki będą obowiązywały tylko na wejście do budynków – nie ma możliwości na podstawie tych przepustek wejścia na areny zawodów czy treningów oraz innych miejsc przeznaczonych dla uczestników TWG. Nie będzie możliwości wejścia na wskazane wyżej obiekty innych pracowników niż zatrudnione w danym obiekcie, ani także osób postronnych – kontrahentów czy studentów. Wszelkie spotkania ze studentami czy kontrahentami muszą odbywać się poza obiektami wynajętymi na TWG 2017.

The World Games jest największą sportową multidyscplinarną imprezą odbywającą się w Polsce w ostatnich latach, której partnerem jest Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, stąd prosimy wszystkich Państwa o wyrozumiałość i pogodzenie się z krótkotrwałymi niedogodnościami.

W sprawach szczegółowych proszę o kontakt z Kierownikiem Działu Eksploatacji Obiektów, Panią Elżbietą Bukowską (tel. 71 347 3279).

Kanclerz
Zdzisław Paliga