Data 12 - 06 Zakończenie roku akademckiego Uniwersytetu Trzecieg Wieku

Zakończenie roku akademckiego Uniwersytetu Trzecieg Wieku

W dniu 9 czerwca 2017 roku odbyło się zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego w Naszej Akademii. Uroczystość poprowadziła dr Regina Kumala Kierownik UTW AWF we Wrocławiu. Swoją obecnością spotkanie uświetnił Prorektor ds Nauczania dr hab. Ryszard Bartoszewicz oraz członkowie Rady Programowo-Naukowej w osobach: dr hab. Małgorzata Mraz, dr hab. Jarosław Domaradzki, doc. dr Grażyna Dąbrowska oraz dr Małgorzata Krzak. Gościem specjalnym uroczystości był Chór APASJONATA UTW Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który w końcowej części spotkania wystąpił z pięknym mini koncertem. Przewodnicząca Samorządu Słuchaczy Pani Lucyna Kowalewska przedstawiła sprawozdanie z działalności UTW AWF we Wrocławiu i jego poszczególnych sekcji. Centralnym punktem zakończenia roku było wręczenie dyplomów studentom z rocznika 2014, kończącym trzyletni cykl studiowania. Wszyscy absolwenci otrzymali również małe upominki wykonane przez seniorów w ramach zajęć z decoupagu. Samorząd Słuchaczy UTW AWF we Wrocławiu szczególne nagrodził wyróżniających się studentów, wręczając im nagrody książkowe.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak