Data 04 - 05 AWFalia 2017

AWFalia 2017

Tegoroczne AWFalia jak co roku rozpoczęły się uroczystym otwarciem, które nastąpiło we wtorek 9 maja 2017 r. o godz. 15:00 w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. JM Rektor dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław przekazał studentom naszej Uczelni klucze do Jej bram. W ich imieniu odebrał je Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Pan Mariusz Tomczak. Galę otwarcia uświetniły występy Cheerleaders Wrocław oraz pokaz gimnastyczny studentów naszej Uczelni. Atrakcją wieczoru był występ Cezarego Pazury w ramach Kabaretonu oraz muzyczny akcent – koncert zespołu Me Myself & I.

Niewątpliwie największe emocje wzbudziła gala wręczenie nagród Perły Roku. Studenci wyróżnili prowadzących w kilku kategoriach, a zwycięzcami byli:

• kategoria Żyleta Roku: dr Tadeusz Niebudek
  • kategoria Ciocia Roku: dr Anna Sebastian
  • kategoria Wujek Roku: dr Henryk Nawara
  • kategoria Śmieszek Roku: dr Wojciech Idzikowski
  • kategoria Perła Roku: dr Dorota Wójtowicz
  • kategoria Primus Inter Pares - Wyjątkowy Dziekanat: Dziekanat Wychowania Fizycznego

W kolejnych dniach Studenci rywalizowali sportowo w konkurencjach takich jak: siatkówka plażowa, piłka nożna, skimboarding, zawody w kwadranta, a także, jak co roku w Zawodach Spartańskich. Ciekawą rywalizacją był mecz koszykówki – Prowadzący contra Studenci, zakończony zwycięstwem Studentów.

Jak w zeszłym roku AWFalia zakończyły się w czwartek 11.05.2017r. o godz. 10.00 tradycyjnym już Śniadaniem z Rektorem, podczas którego JM Rektor podziękował Studentom za dobrze zorganizowane wydarzenie .

Śniadanie z Rektorem

SportGame.pl

Perły Roku AWF Wrocław

Źródło: SportGame.pl