Data 11 - 05 VII Turniej Tenisa o Puchar Dziekana Fizjoterapii

VII Turniej Tenisa o Puchar Dziekana Fizjoterapii

W środę 10 maja 2017 roku odbyła się kolejna, już VIII edycja „Turnieju Tenisa o Puchar Dziekana Wydziału Fizjoterapii”. Turniej przeprowadzono w ramach AWFalii na kortach AWF Wrocław.

Na listę startową wpisało się ponad dwadzieścia osób w trzech kategoriach: „debel” – pracownicy AWF oraz w rozgrywkach singlowych studentek i studentów.

O godzinie 11.00 Dziekan Wydziału Fizjoterapii prof. dr hab. Anna Skrzek razem z Rektorem dr hab. Andrzejem Rokitą prof. AWF, Prorektorem do Spraw Nauczania dr hab. Ryszardem Bartoszewiczem prof. AWF oraz Prorektorem do Spraw Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszką Pisula-Lewandowska dokonali oficjalnego otwarcia zawodów i przywitania licznej grupy miłośników gry w tenisa.

Wyrównana gra w kategorii „debel” - pracownicy AWF zakończyła się wygraną duetu dr Tadeusz Niebudek i Marek Golonka, przed zespołem prof. dr hab. Tadeusz Bober i dr Jarosław Nosal. Wśród studentów w kategorii studentek najlepsza okazała się Katarzyna Gergont (Sport) pokonując w finale Natalię Gzik (Fizjoterapia). W kategorii studentów mężczyzn w wyrównanym meczu zwyciężył Adam Mruk (Sport) przed Jakubem Krygerem (Fizjoterapia).

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a zwycięzcy poszczególnych kategorii puchary, ręczniki i kubki ufundowane przez Dziekana Wydziału Fizjoterapii prof. dr hab. Annę Skrzek oraz koszulki AWFalii od Samorządu Studenckiego. W trakcie rozgrywek zawodnicy mogli skorzystać z ciepłych napojów oraz posiłku regeneracyjnego w postaci tradycyjnej grochówki. Jak co roku nad organizacją i prawidłowym przebiegiem „Turnieju Tenisa o Puchar Dziekana Wydziału Fizjoterapii” dbali dr Przemysław Lewandowski i dr Maciej Kochański przy pomocy wolontariuszy z Wydziału Fizjoterapii.

Zapraszamy za rok wszystkich chętnych pracowników i studentów AWF Wrocław do udziału w kolejnej edycji „Turnieju Tenisa o Puchar Dziekana Wydziału Fizjoterapii”.

Fotoreportaż, fot. Maciej Kochański