Data 04 - 04 X Jubileuszowa edycja EKIDEN-u

4 kwietnia 2017r. odbyła się X Jubileuszowa edycja maratonu pływackiego EKIDEN.

Jest to impreza, w której w tym samym dniu i o tej samej porze udział biorą wszystkie Uczelnie AWF w Polsce. Studenci naszej Uczelni, wraz z kadrą dydaktyczną i Panem Rektorem, dr hab. Andrzejem Rokitą, prof. AWF Wrocław na czele pokonali dystans 42km 195m. Atrakcją wydarzenia są niecodzienne stroje i fantazyjne przebrania uczestników. I tym razem studenci nie zawiedli. Organizatorem maratonu była Uczelnia Rada Samorządu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uroczystego otwarcia o godz. 10.00 dokonał Rektor AWF Wrocław wraz z Panią dr Agnieszką Pisulą-Lewandowską, Prorektorem ds Studenckich i Sportu Akademickiego, Panią prof. dr hab. Krystyną Zatoń, Dziekanem Wydziału Wychowania Fizycznego oraz Mariuszem Tomczakiem, Przewodniczącym Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego.

Źródło: Sportgame.com.pl

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak