Data 03 - 04 Dzień Drzwi Otwartych Uczelni

Dzień Drzwi Otwartych Uczelni

Prima Aprilis na AWF we Wrocławiu

1 kwietnia 2017 roku… godzina 10.00… słońce już w pełni otula swoim ciepłem… na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu szeroko otwierają się drzwi do budynku P4…

… tak właśnie rozpoczął się dzień spotkania Maturzystów ze Społecznością Akademicką – Studentami, Dydaktykami oraz oczywiście przedstawicielami Władz Rektorskich i Dziekańskich.

Przed salami, gdzie Kandydaci składać będą w lipcu dokumenty, zostały zorganizowane punkty informacyjne wszystkich Wydziałów: Wychowania Fizycznego, Fizjoterapii oraz Nauk o Sporcie. Można było: uzyskać tam informacje o kryteriach rekrutacji na poszczególne kierunki, ścieżkach kształcenia, które są możliwe po rozpoczęciu studiów, spotkać się z Różą Gumienną (zawodniczką kickboxingu w formule K-1, mistrzynią Fight Exclusive Night), czy też upiększyć swoje dłonie dzięki pomocy studentek z kierunku Kosmetologia.

W głównej sali wykładowej zaczęło się od tradycyjnego kwadransu akademickiego. Tam właśnie o godzinie 10.15, zaraz po przywitaniu wszystkich Uczestników przez Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszkę Pisulę-Lewandowską, zostały przedstawione najważniejsze informacje z życia studenckiego – obozów, możliwości otrzymania uprawnień instruktorskich czy trenerskich, uzupełniania kształcenia, opcji wyjazdów zagranicznych. I przede wszystkim można było uzyskać odpowiedź na kluczowe pytanie: dlaczego warto wybrać Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu?

Podsumowując Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przywitała radością i energią wszystkich Uczestników spotkania jak przystało na Słoneczną Uczelnię!

Na kolejne spotkanie z nami zapraszamy już 27 maja 2017 roku!

Źródło: SportGame.com.pl

Fotoreportaż, fot. Aleksy Kubiak