Data 28 - 02 Akademicki Tygiel Artystyczny

W dniu 09.03.2017 r o godz 18.00 w Hali Wielofunkcyjnej AWF (Sala Błękitna nr. 24) odbędzie się spotkanie założycielskie, inicjującego działalność wśród naszej uczelnianej społeczności - Akademickiego Tygla Artystycznego.

Zapraszam do uczestnictwa w spotkaniu studentów, pracowników i absolwentów AWF we Wrocławiu, chcących rozwijać i doskonalić swoje artystyczne umiejętności w następujących dziedzinach: malarstwo, rysunek, fotografia, muzyka, śpiew, taniec i poezja.

Podczas spotkania zostaną omówione zasady i formy działania (prezentacja dokonań i umiejętności, wernisaże, happeningi, konkursy itp.) związane z upowszechnianiem i popularyzacją działań artystycznych wśród studentów, pracowników i absolwentów Słonecznej Uczelni. W spotkaniu weźmie udział także artysta, malarz, absolwent ASP - Jarosław Krukowski.

Pełnomocnik Rektora ds. studentów uzdolnionych artystycznie
dr Henryk Nawara