Data 20 - 02 Wyjazd na studia w ramach programu Erasmus+ dla studentów AWF we Wrocławiu

INSTRUKCJE  dla ubiegających się o stypendium w procesie naboru rok akademicki 2017/18

1. erasmus_rekrutacja.jpgZapoznaj się z dostępnymi informacjami dot. Programu Erasmus na stronie internetowej (regulamin wyjazdów, krok po kroku, uczelnie partnerskie, dokumenty do pobrania) http://pl.erasmus.awf.wroc.pl/Student/Studia/Dokumenty-do-Pobrania
  2. Świadomie wybierz uczelnię partnerską, w której chciałbyś podjąć studia (wybór do trzech uczelni – jedna priorytetowa i dwie rezerwowe).
    Sprawdź ofertę dydaktyczną i organizacyjną uczelni partnerskich i wybierz najlepszą placówkę dla Twoich akademickich i prywatnych planów. Wybór uczelni powinien być uwarunkowany kierunkiem studiów.
  3. Zgłoś swoją kandydaturę na wyjazd w Biurze Programu  Erasmus składając następujące dokumenty:
    – wypełniony komputerowo formularz zgłoszeniowy
    podpisane przez Dziekanat zaświadczenie o średniej ocen
    – oświadczenie dot. wcześniejszych wyjazdów w ramach ERASMUS

oraz jeśli posiadasz

– dokument zwalniający z egzaminu językowego
    – dokument potwierdzający działalność społeczną
    – zaświadczenie o pobieraniu stypendium socjalnym w roku 2016/17
  4. Dodatkowych informacji (nie zawartych na stronie internetowej) udziela mgr inż. Monika Ilecka- Folcik (email: monika.ilecka@awf.wroc.pl, tel.: 71 -347 -3103)

Ostateczny termin składania kompletu dokumentów: 3.03.2017 Biuro Programu Erasmus, Rektorat, pokój nr 2/1