Data 03 - 02 Zmiany organizacji wjazdu na teren Kompleksu Stadionu Olimpijskiego

W związku ze zmianami związanymi z organizacją ochrony mienia Uczelni informujemy , iż od 03 lutego 2017 r. mogą wystąpić chwilowe utrudnienia z wjazdem na teren Kompleksu Stadionu Olimpijskiego.

Wjazd od al. I. J. Paderewskiego będzie możliwy dla wszystkich zainteresowanych za odpłatnością  (wg cennika ). Do bezpłatnego wjazdu będą uprawnieni pracownicy i studenci AWF Wrocław.
Do dnia 28 lutego 2017r. obowiązują dotychczasowe zasady wjazdu tj. po okazaniu legitymacji służbowej ( pracownicy ), legitymacji studenckiej (studenci) lub wcześniej wydanej przepustki.
Od 1 marca 2017r. uprawnienia do bezpłatnego wjazdu otrzymają tylko osoby posiadające nowe specjalne przepustki (kontakt z Działem A-G dzial.ag@awf.wroc.pl ).

Wjazd od ul. A. Mickiewicza będzie możliwy po zakończeniu prac technicznych .Brama będzie otwierana w dni robocze w godzinach 5.45-16.00 , możliwość wjazdu tylko dla pracowników i studentów posiadających piloty lub uprawnienia do otwierania szlabanu przy użyciu telefonu komórkowego.

Wprowadzone zmiany mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na terenie obiektu oraz dogodniejsze warunki parkowania .
Za ewentualne, chwilowe utrudnienia przepraszamy .

Kierownik Działu
Administracyjno-Gospodarczego