Data 27 - 01 Posiedzenie Senatu

Posiedzenie Senatu

W dniu 26 stycznia 2017 r  Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prof. Andrzej Rokita otworzył pierwsze w tym roku posiedzenie Senatu. Miłym akcentem  poprzedzającym rozpoczęcie  obrad było wręczenie pamiątkowych  medali 70- lecia AWF pracownikom naszej Uczelni, którzy z ważnych powodów nie odebrali tego zaszczytnego wyróżnienia podczas grudniowej uroczystości. Medale otrzymali: prof. Marek Zatoń, prof. Anna Burdukiewicz,  dr hab. Małgorzata Mraz,  Joanna Kurowska,  Alicja Kołodziej,  dr Ryszard Błacha,  Jerzy Tauer i dr Henryk Nawara. W tej części spotkania z rąk Rektora Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego odebrali studenci: Katarzyna Sobczak, Mateusz Stawarz  i Robert Sobera.

Henryk Nawara
Centrum Historii Uczelni