Data 16 - 01 Spotkanie noworoczne władz Uczelni ze studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Spotkanie noworoczne władz Uczelni ze studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W dniu 13.01.2017 w holu Hali Wielofunkcyjnej odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie władz Uczelni ze studentami Uniwersytetu Trzecieg Wieku. Spotkanie uświetnili swoją obecnością licznie przybyli goście reprezentujący zarówno władze AWF we Wrocławiu, jak i wrocławskie środowisko seniorów w osobach dr Walentyny Wnuk i dr Marii Zawartko z Wrocławskiej Rady Seniorów.
JM Rektor dr hab. Andrzej Rokita, profesor AWF we Wrocławiu, w krótkim wystąpieniu podkreślił rolę funkcjonowania UTW w strukturze Uczelni. Złożył również życzenia noworoczne wszystkim przybyłym. W rolę konferansjerów spotkania wcieliła się dr Regina Kumala, pełniąca funkcję Kierownika UTW we Wrocławiu oraz przewodnicząca Samorządu Seniorów UTW Lucyna Kowalewska. Samorząd Studentów Seniorów zadbał o bogaty program uroczystości. Zebrani mogli zaśpiewać kolędy wspólnie z reprezentantami Zespołu Pieśni i Tańca "Kalina" oraz z zaproszonym zespołem biesiadnym. Studenci Seniorzy uczęszczający na zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego zaprezentowali swoje umiejętności wokalne wykonując kolędy Jingle Bells oraz Stille Nacht. Niezwykły prezent otrzymaliśmy od Przewodniczącej Wrocławskiej Rady Seniorów dr Marii Zawartko, która wzruszająco pięknie zaśpiewała solo kolędę. W nastrój karnawałowej zabawy wprowadziły wszystkich zebranych Panie z grupy tanecznej "Gracja".

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak