Data 02 - 01 Kwadrans akademicki z Rektorem AWF Wrocław dr hab. Andrzejem Rokitą, pof. AWF

Prezentujemy Państwu pierwszy odcinek programu wideo pt. "Kwadrans Akademicki", który jest nowym projektem realizowanym przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

"Kwadrans Akademicki" będzie programem, który przybliży najważniejsze wydarzenia odbywające się na uczelni oraz w całym środowisku akademickim Wrocławia. Przedstawione zostaną w nim także sylwetki postaci, które na co dzień pracują na naszej "Słonecznej Uczelni".

W premierowym odcinku do rozmowy zaprosiliśmy kierującego uczelnią JM Rektora Prof. Andrzeja Rokitę. Wywiad rzeka dotyczy początków pracy w roli Rektora, podsumowuje 70-lecie, współpracę ze studentami i wyzwania na rok 2017.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu w formie wideo:

Uwaga - już wkrótce ukaże się drugi odcinek programu, w którym poruszyliśmy wiele kwestii dotyczących studentów bezpośrednio. Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku, gdzie będą miały premiery każdego z odcinków: https://www.facebook.com/awf.wroc/