Data 20 - 12 Spotkanie Opłatkowe JM Rektora z Seniorami naszej Uczelni

Spotkanie Opłatkowe JM Rektora  z Seniorami naszej Uczelni

20 grudnia br. w Sali Kominkowej przy ul. Witelona 25  miało miejsce Spotkanie Opłatkowe JM Rektora  z Seniorami naszej Uczelni zorganizowane wspólnie z Centrum Historii Uczelni.

Licznie zebranych Gości przywitał JM Rektor dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF we Wrocławiu, który przybył w towarzystwie Rektorów poprzednich kadencji: prof. Tadeusza Bobera, prof. Krzysztofa Sobiecha, prof. Tadeusza Koszczyca, prof. Juliusza Migasiewicza oraz swoich zastępców: prof. dr hab. Małgorzaty Słowińskiej-Lisowskiej  Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą,  dr hab. Ryszarda Bartoszewicza prof. AWF Prorektora ds. Nauczania oraz dr Agnieszki Pisuli Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego.

Na wstępie JM Rektor zaprezentował przybyłym Gościom film z obchodów 70.lecia Uczelni oraz dokonał prezentacji zmian w nowej strukturze oraz przedstawił plany i oczekiwania na najbliższą kadencję. Potem, już przy świątecznym stole, miło spędziliśmy czas na wspomnieniach, rozmowie i kolędowaniu. Nie zabrakło tradycyjnego barszczyku i innych smakołyków oraz słodkości.

W bardzo ciepłej atmosferze życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze na zbilżające się Święta oraz Nowy Rok, a także spotkania się w przyszłym roku.

Centrum Historii Uczelni
Elżbieta Radziwon