Data 16 - 12 Spotkanie wigilijne przedstawicieli Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego z Senatem i władzami uczelni

W dniu 15 grudnia 2016 roku  odbyło się spotkanie wigilijne przedstawicieli Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego z Senatem i Władzami Uczelni.

Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu  dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław podziękował Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego za przygotowanie spotkania oraz  wszystkim przybyłym za współpracę a także życzył pomyślności i szczęścia oraz wiele sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celów, pełnych ciepła, spokoju i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów  2017 roku.

Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Mariusz Tomczak, w imieniu studentów, życzył pracownikom Uczelni, odpoczynku, pogody ducha, sukcesów w życiu prywatnym i osobistym, a na Nowy Rok spełniania wszystkich marzeń, cierpliwości i wyrozumiałości dla studentów.

Była również oprawa artystyczna; Anna Bonk – śpiew i Wioletta Jakubiec – skrzypce.

Fotoreportaż, fot. Marcin Lewandowski