Data 22 - 12 Spotkanie wigilijne pracowników Uczelni

Spotkanie wigilijne pracowników Uczelni

W dniu 22 grudnia 2016 roku na spotkaniu z pracownikami JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF podziękował wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesów Uczelni, wręczył medale 70-lecia, podziękował pracownikom odchodzącym na emeryturę oraz przedstawił wprowadzone zmiany i wizje rozwoju Uczelni.

Następnie odbyło się spotkanie wigilijne, gdzie  JM Rektor  dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF życzył pracownikom i studentom naszej Uczelni życzył radosnych, przepełnionych spokojem, miłością i rodzinnym ciepłem świąt Bożego Narodzenia, a w nowym 2017 roku dużo radości, miłości, pomyślności, szczęścia, wytrwałości w dążeniu do celów oraz wielu sukcesów wszelkiego rodzaju.

Fotoreportaż, fot. Andrzej Nowak