Data 06 - 12 Spotkanie z trenerami

Spotkanie z trenerami

W dniu 23. 11. 2016 r. w Sali Kominkowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbyło się spotkanie Prorektora ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszki Pisuli-Lewandowskiej z trenerami i opiekunami sekcji. W uroczystości wziął udział także Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Wychowania Fizycznego dr Jacek Stodółka. Celem rozmów było podsumowanie ubiegłorocznej działalności w zakresie upowszechniania sportu, rozwiązanie bieżących problemów, a także omówienie najbliższych planów i zamierzeń.

W spotkaniu uczestniczyli: dr Magdalena Chrobot, mgr Wojciech Bigiel, dr Jarosław Nosal, dr Artur Struzik, dr Marek Popowczak, dr Mieczysław Lewandowski, dr Ziemowit Bańkosz, dr Henryk Nawara, dr Marcin Ściślak, dr Leszek Korzewa i mgr Piotr Wysoczański.

Warto przypomnieć, że nasza Uczelnia wygrała ubiegłoroczną rywalizację prowadzoną w ramach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej. Studenci Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zdobyli dużą liczbę medali, uczestnicząc w licznych wydarzeniach sportowych wysokiej rangi min.: Akademickich Mistrzostwach Polski, Akademickich Mistrzostwach Europy itp. o czym na bieżąco informowaliśmy na stronie internetowej.

Na zakończenie spotkania Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszka Pisula-Lewandowska, dziękując trenerom za dotychczasowe zaangażowanie zaapelowała o dalszą wytężoną i ofiarną pracę na rzecz upowszechniania sportu wśród społeczności naszej Uczelni. Uzdolnioną sportowo młodzież – studentów naszej Akademii zapraszamy na zajęcia treningowe (koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, narciarstwa zjazdowego, tenisa, tenisa stołowego, badmintona, wspinaczki itd.) prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych trenerów i szkoleniowców.

Koordynator ds. sportu powszechnego
dr Henryk Nawara