Data 03 - 07 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów 2015”

W dniu 2 lipca 2015 roku w Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła piąta edycja Ogólnopolskiego Konkursu i Programu  Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” zorganizowana przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu otrzymała wysoką ocenę punktową, uzasadniającą przyznanie certyfikatu „Uczelnia Liderów” w V edycji Programu 2015.

Certyfikaty otrzymują szkoły wyższe, które starają się kształcić absolwentów zgodnie z potrzebami rynku pracy, aktywnie współpracują z otoczeniem społeczno-gospodarczym, wyróżniają się innowacyjnością i nowoczesnością oferty dydaktycznej, nowatorskim podejściem do nauczania oraz wysoką jakością kształcenia.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu otrzymała również certyfikat „Primus” za uzyskanie w procedurze certyfikowanej najwyższej liczby punktów rankingowych.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu została wyróżniona Certyfikatem Srebrnym.

Certyfikat Srebrny otrzymują szkoły wyższe, które po raz trzeci uzyskują status laureata Programu „Uczelnia Liderów”. Certyfikat potwierdza, że wdrożone przez Uczelnie rozwiązania w zakresie zapewnienia jakości kształcenia, budowania powiązań z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz edukacji praktycznej studentów, które pozytywnie oceniono w poprzednich edycjach Programu, zostały utrzymane (mają charakter długookresowy).

www_uczelnia_liderow_2015_1.jpg  www_uczelnia_liderow_2015_srebrny.jpg  www_uczelnia_liderow_2015_primus.jpg