Data 06 - 06 Spotkanie Imieninowe u Pani Docent Zofii Dowgird

Spotkanie Imieninowe u Pani Docent Zofii Dowgird

15 maja 2014 r. Centrum Historii Uczelni gościło w domu Pani doc. dr Zofii Dowgird z okazji Jej Imienin przypadających właśnie w tym dniu. Do życzeń imieninowych dołączyliśmy również gratulacje z okazji niedawnych Urodzin, dla przyp. Solenizantka 5 maja br. skończyła 97 lat.

Pani Docent cieszy się nadal dobrym zdrowiem oraz świetną formą intelektualną. Z dużą swobodą przypomina nam wydarzenia z czasów pionierskich oraz wiele postaci z tamtego okresu. Ze wzruszeniem wspomina też tych, którzy niedawno odeszli. Nadal interesuje się bieżącymi wydarzeniami na Uczelni.

Tradycyjnie wprosiliśmy się  na spotkanie w przyszłym roku, a wcześniej obiecaliśmy fotografie z wrześniowego jubileuszu 50.lecia Olejnicy; miejsce to wciąż jest bliskie sercu Pani Docent.

Elżbieta Radziwon, Centrum Historii Uczeni
Fot. Henryk Nawara