Wszystkie aktualności z kategorii: Wspomnienia i nekrologi

• 2707Zapytanie ofertowe

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na usługę pn.: „Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz Odpowiedzialność Cywilną studentów”.

Termin składania ofert: 03.08.2017r godz. 12.00

Zapytanie_ofertowe_ubezpieczenie_studentw

Za_nr_1_formularz_oferty_ubezpieczenie_studentw

Za_2_KA_6-2017_ubezp

• 2507The World Games 2017 w AWF Wrocław na półmetku

Minęło już pięć dni sportowej rywalizacji podczas TWG 2017. Wszyscy bardzo gorąco kibicujemy występującym sportowcom, szczególnie Reprezentantom Polski. Od 21 lipca na boiskach trawiastych Naszej Akademii (Pola Marsowe), rozgrywany był turniej Ultimate „Latające dyski”. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, między innymi ze względu na udział Reprezentacji Polski. Już pierwszego dnia wspólnie z Rektorem, dr hab. Andrzejem Rokitą prof. AWF, rywalizację obserwowali Prezydent Wrocławia Pan Rafał Dutkiewicz wraz z żoną oraz Minister Sportu I Turystyki Pan Witold Bańka, któremu towarzyszyli Pan Jan Widera (Podsekretarz Stanu w MSiT) oraz Pani Alicja Omięcka (Dyrektor Generalny w MSiT). Goście byli pod dużym wrażeniem, związanym z organizacją tak wielkiego przedsięwzięcia, ale także podziwiali możliwości jakie stwarza infrastruktura sportowa Naszej Akademii na terenie Pól Marsowych.

• 2407Stypendia Pomostowe dla maturzystów z małych miejscowości

Za kilka dni mija termin składania wniosków o stypendia na pierwszy rok studiów. Jeszcze do piątku, 28 lipca 2017 tegoroczni maturzyści, pochodzący z małych miejscowości Dolnego Śląska mogą składać wnioski o Stypendia Pomostowe na pierwszy rok studiów.
    Fundacja Edukacji Międzynarodowej (FEM) z Wrocławia prowadzi nabór wniosków w Konkursie o Stypendia Pomostowe. Dolnoślązacy, którzy w tym roku zdawali maturę, a pochodzą z małych miejscowości mogą starać się o 5000 zł stypendium na pierwszy rok studiów, na rok akademicki 2017-2018. Wnioski należy składać do 28 lipca 2017.

• 2407Otwarty konkurs na stanowisko

Kierownik Centrum Języków Obcych Akademii Wychowania Fizycznego ogłasza otwarty konkurs na 2 stanowiska:

- lektorów języka angielskiego

• 2107Akcja rekrutacja - nowe informacje

• 1907Spotkanie Rektora AWF z naszymi reprezentantami na World Games 2017

M Rektor, prof. Andrzej Rokita w obecności Prorektora ds. Nauczania, prof. Ryszarda Bartoszewicza i Kierownika Biura Promocji dr Ireneusza Cichego uroczyście oddelegował naszych sportowców biorących udział w The World Games 2017. Trzymamy kciuki, gorąco kibicujemy i... czekamy na medale.
    Naszą Uczelnię reprezentować będą:
    - Róża Gumienna - kickboxing
    - Magdalena Nowakowska - karate sportowe
    - Michał Bąbos - karate sportowe

• 1907Sukcesy dydaktyczne naszych wielkich sportowców

Ostatnie miesiące na Uczelni były obfite w sukcesy dydaktyczne naszych wielkich sportowców. Od kwietnia br. do grona naszych absolwentów dołączyli piłkarze ręczni: Marcin Lijewski, Bartłomiej Tomczak, Bartłomiej Jaszka, Damian Wleklak, Sławomir Szmal, Rafał Gliński, Krzysztof Lijewski, Tomasz Rosiński, Kamil Syprzak.
    Panom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej, a być może również trenerskiej. Gratulacje i podziękowania składamy również Władzom Dziekańskim Wydziału Nauk o Sporcie, Promotorom oraz Nauczycielom Akademickim naszej Uczelni, którzy przyczynili się do tych sukcesów.

• 1807Zgłoszenie na projekt - Akademickie Święto Sportu

Głosujmy wspólnie na projekt "AKADEMICKIE ŚWIĘTO SPORTU"!
    Już drugi raz ruszył program budżetu obywatelskiego dla inicjatyw sportowych i turystycznych, i już dzisiaj możemy zagłosować na projekt nr 26, który został zgłoszony przez naszą Uczelnię!
    Akademickie Święto Sportu to wydarzenie, które będzie zrealizowane w październiku i jest dedykowane dla studentów, absolwentów, pracowników oraz wszystkich związanych z Uczelniami Wyższymi miasta Wrocław.
    Projekt jest zweryfikowany pozytywnie i teraz tylko czeka na Twój głos!

• 1807Odnowienie immatrykulacji studentów rocznika 1967

W dniu 23 października 2017 roku odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu, tradycyjnie organizowane w Dniu Święta Uczelni. Jednym z punktów posiedzenia będzie wręczenie dyplomów odnawiających immatrykulację osób, które rozpoczęły studia w roku 1967 (50 lat).
    Zapraszamy i liczymy na przybycie wszystkich ponownie immatrykulowanych absolwentów.

• 1807KZ-13/2017 Kontenerowe budynki zaplecza sanitarno-szatniowego dla terenu związanego ze sportem i rekreacją - obiekt nr 4 dla Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Termin składania ofert: 02.08.2017 r. godz. 12:00