Wszystkie aktualności z kategorii: Wspomnienia i nekrologi

• 1502XXV Gala Plebiscytu „Życia Akademickiego” w mediach

Źródło: SportGame
    Do oglądania filmów wskazana przeglądarka Chrome, Firefox

• 1402Obwieszczenie Przewodniczącego Komisji Wyborczej AWF we Wrocławiu

Zwołuję w dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 13.00 w sali 156 w budynku P2 zebranie wyborcze, wszystkich pracowników niebędących nauczycielami akademickimi,  zatrudnionych w Akademii Wychowania Fizycznego,  w celu wyboru jednego przedstawiciela do Senatu – w związku z wygaśnięciem mandatu mgr inż. Elżbiety Bukowskiej.

• 1402Wyniki XXV Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera AWF i KS AZS AWF we Wrocławiu w 2017 roku

13 lutego 2018 roku  w  sali bankietowej Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław w koronie Stadionu Olimpijskiego, odbyła się uroczysta Gala i ogłoszenie wyników XXV Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego Sportowca i Trenera Akademii Wychowania Fizycznego i Klubu Sportowego AZS AWF we Wrocławiu w 2017 roku. Uroczystość została zorganizowana pod patronatem JM Rektora dr hab. Andrzeja Rokity, prof. nadzw. i dr Agnieszki Pisuli-Lewandowskiej - Prorektora ds. Studenckich i Sportu Akademickiego przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego przy współudziale Klubu Sportowego AZS AWF Wrocław, Redakcji „Życia Akademickiego”, Biura Promocji Uczelni, Biura ds. Studenckich i Sportu Akademickiego, , Centrum Informatycznego oraz Działu Administracyjno-Gospodarczego.

• 1302Zaproszenie na seminarium

• 1202XXXII Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza

Katedra Rekreacji AWF Wrocław zaprasza do wzięcia udziału w XXXII Memoriale im. Bronisława Haczkiewicza. Zawody w narciarstwie alpejskim odbędą się 4 marca 2018 r. w Zieleńcu. Impreza ta co roku przyciąga najlepszych narciarzy, którzy rywalizują na stokach Zieleńca w dwuboju. W części pierwszej rozgrywany jest slalom gigant, w drugiej jazda techniczna oceniana przez ekspertów.

• 0902Rozmowa Dnia JM Rektora w Radiu Wrocław przed rozpoczynającymi się Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pjongczangu

W dniu dzisiejszym (9.02 br.) JM Rektor, dr hab. Andrzej Rokita, prof. nadzw. udzielił ciekawego wywiadu dla Radia Wrocław nawiązującego do rozpoczynających się właśnie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Korei Południowej. Rozmowa dotyczyła między innymi oceny szans medalowych naszej reprezentacji oraz aktualnego przygotowania zawodników. Rektor znając osobiście wielu zawodników naszej reprezentacji realnie ocenił ich szanse i scharakteryzował poszczególnych faworytów medalowych.
    Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, tuż przed pierwszymi startami Naszych sportowców na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich - http://www.radiowroclaw.pl

• 0702KZ-23/2017 Informacja o nieudzieleniu zamówienia.

Projekt „Rozwój kompetencji studentów kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu”POWR.03.01.00-00-K158/16 współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

dotyczy usługi społecznej pn.: Prowadzenie warsztatów w zakresie treningu interdyscyplinarnego dla studentów, będących uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji studentów na kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu”.

• 0202Nasi stypendyści

W bieżącym tygodniu JM Rektor dr hab. A. Rokita, prof. nadzw. wręczył podczas posiedzenia Senatu, a także podczas spotkań w Rektoracie, naszym wspaniałym studentom, potwierdzenia przyznania przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego stypendiów za wybitne osiągnięcia.
    Przypominamy, że stypendia otrzymali:

• 2901Zawiadomienie o wyborze oferty KA-2-2018

Zawiadomienie o wyborze oferty na "Usługi w zakresie telefonii komórkowej wraz z dostawą nowych telefonów komórkowych”

• 2601Rewitalizacja i przebudowa stadionu lekkoatletycznego AWF we Wrocławiu przy ul. Witelona 25

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu jakiego udzielił Gazecie Wrocławskiej Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzej Rokita, prof. nadzw. oraz do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi rewitalizacji stadionu lekkoatletycznego przy ul. Witelona 25 - gazetawroclawska.pl.