X

Zapisz się

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

AWF - Logo

Aktualności

Wszystkie aktualności

 • 2304AWF oddaje krew

  więcej

 • 1804Odsłonięcie zegara World Games 2017

  W minionym tygodniu na wrocławskim Rynku odsłonięto zegar odliczający czas do otwarcia Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017. W ceremonii uczestniczył Rektor naszej Uczelni, dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław.

  więcej

 • 1104Konferencja "Jakość w Sporcie"

  W dniach 20-21.04.2017 r. w pawilonie P4 naszej Uczelni odbyła się czwarta edycja konferencji naukowej pt. „Jakość w Sporcie”, organizowanej przez Katedrę Komunikacji i Zarządzania w Sporcie oraz Katedrę Doskonałości Biznesowej Uniwersytetu Mikołaj Kopernika w Toruniu. Honorowy patronat objął JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzeja Rokita, prof. AWF.

  więcej

 • 0904Otwarcie Stadionu Olimpijskiego

  W dniu 8 kwietnia 2017r. o godz. 13.00 odbyło się oficjalne otwarcie Stadionu Olimpijskiego po modernizacji. Otwarcia dokonali wspólnie Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław. Stadion będzie stanowił arenę rozgrywek Żużlowców "Betard Sparta Wrocław" oraz futbolistów Panthers Wrocław, a podczas X Światowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich (The World Games 2017) dla takich dyscyplin jak Żużel, Futbol Amerykański i Lacrosse.

  więcej

 • 0704Wywiad Rektora Akademii Wychowania Fizycznego dla Radia Wrocław

  W dniu 7 kwietnia br. Rektor AWF Wrocław udzielił wywiadu w Radiu Wrocław. Tematem głównym rozmowy było otwarcie Stadionu Olimpijskiego po remoncie, które będzie miało miejsce 8 kwietnia 2017 r.

  więcej

 • 0504Konkurs na Maskotkę AWF Wrocław

  W dniach od 30 marca do 9 kwietnia br. Akademia Wychowania Fizycznego ogłasza konkurs na projekt Maskotki AWF.

  więcej

 • 0404Spotkanie JM Rektora z prof. Wang Hu

  W dniu 31.03.2017r. JM Rektor, dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław spotkał się z Dyrektorem Instytutu Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim prof. Wang Hu. Spotkanie dotyczyło współpracy AWF z Instytutem Konfucjusza. Dyrektor prof. Wang Hu zaproponował przyjazd dwóch wykładowców z Chin do prowadzenia zajęć w naszej Uczelni. Aktualnie trwają rozmowy na temat możliwości ich zatrudnienia.

  więcej

 • 0404X Jubileuszowa edycja EKIDEN-u

  4 kwietnia 2017r. odbyła się X Jubileuszowa edycja maratonu pływackiego EKIDEN.

  więcej

 • 0304Dzień Drzwi Otwartych Uczelni

  W dniu 1 kwietnia br. odbyły się na Akademii Wychowania Fizycznego Drzwi Otwarte, podczas których kandydaci na studentów mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą naszej Uczelni. Zapraszamy do krótkiej relacji z tego wydarzenia.

  więcej

 • 3003Wykład pana Sławomira Piechoty

  Dnia 30 marca 2017 roku w murach naszej Uczelni na Wydziale Fizjoterapii, w ramach tzw "Złotych Wykładów", odbyło się spotkanie z Posłem na Sejm RP Panem Sławomirem Piechotą. Pan Poseł wygłosił wykład pt. "Konwencja Narodów Zjednoczonych o prawach osób niepełnosprawnych". Wygłoszony wykład spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych pracowników, studentów wszystkich Wydziałów Akademii oraz osób spoza naszej Uczelni. Poprzez takie spotkania jak to z Panem Posłem Piechotą środowisko jeszcze bardziej się integruje, poszerzają się horyzonty myślowe a wygłoszone tezy skłaniają do refleksji.

  więcej